کرونا ویروس جهش یافته ای از آنفلوآنزاست که به احتمال زیاد توسط آزمایشگاه های دشمنان انسان و اسلام تهیه شده است.

این ویروس در بدن های ضعیف مشکلاتی ایجاد می کند که با تقویت سیستم ایمنی و تغییر سبک زندگی به راحتی قابل درمان است.

توبه و استغفار و بازگشت به سوی خدا

این نکته ثابت شده است که حتی فکر و اندیشه و کلمات بر روی تک تک سلول ها اثر می گذارد پس لازم و ضروری است حتماً به راه انسانیت و بندگی بازگردیم،صد بار اگر توبه شکستی باز آی.بدون شک خدا عاشقانه منتظر بازگشت انسان ها به سوی خود است خدای مهربان آنچنان منتظر بازگشت و توبه است که اگر توبه کننده بداند از شدت شوق خواهد مرد. انجام واجبات و ترک محرمات لازم و ضروری است.

تغییر سبک زندگی به سبک زندگی اسلامی،ایرانی

در اولین قدم باید به خوراک خود توجه کنید پس لازم و ضروری است که هر نوع خوراکی غیر طبیعی و کارخانه ای را کنار بگذارید.

از مهمترین خوراکی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روغن،نمک،آب،ظرف

  • روغن طبیعی با طبع گرم 

فقط از روغن های طبیعی مثل روغن زیتون،روغن ارده کنجد،روغن شحم گاو،روغن زرد محلی،روغن پیه گوسفند استفاده کنید.

از مصرف هر نوع روغن کارخانه ای خوداری کنید همه روغن های کارخانه ای سرد هستند و برای سلامتی مضر هستند.

  • آب بدون کلر

سعی کنید از آب چشمه یا آب باران و یا از آب چاه تمیز استفاده کنید.آب کلر دار برای سلامتی بسیار مضر است.

اگر دسترسی به آب شهری دارید آن را بجوشانید و بعد از خنک شدن بخورید.بهتر است همه آب ها جوشانده شوند تا میکروب ها کشته شوند. از آب ولرم غافل نشوید که معروف به آب فاتر است.

  • نمک طبیعی دریا و طبیعی

نمک کارخانه ای استفاده نکنید چرا که به جای ید طبیعی ملکول ید دارد و برای بدن مشکلات زیادی ایجاد می کند و به سختی دفع می شود نمک طبیعی دریا بهترین گزینه برای مصرف است حتما قبل و بعد از غذا استفاده کنید تا علاوه بر میکروب کشی ریز مغذی ها وارد بدن شما شوند.

ظروف پخت و پز

از ظروف تفلون و آلومینیومی و … استفاده نکنید که به شدت مضر هستند و سیستم ایمنی بدن را به شدت تضعیف می کنند از ظروف شیشه ای (پیرکس) یا چدنی یا سفالی یا  سنگی یا مسی قلع اندود شده استفاده کنید.ضروف مسی قلع اندود نشده استفاده نکنید که با استفاده طولانی مدت مضر و گاهی کشنده است ولی با داشتن قلع فوق العاده مفید و ضد میکروب و ویروس است.

طب اسلامی ایرانی

تا آنجا که مقدور است از رفتن به بیمارستان خوداری کنید و مصرف داروی های شیمایی اجتناب کنید که خدا در حرام شفا قرار نداده است.

از طب سنتی و طب اسلامی استفاده کنید که برای همه بیماریها درمان ها ریشه ای بسیار ساده ای دارند در طب اسلامی از گیاهان برای درمان استفاده می شود که اکثرا بدون عوارض یا بسیار کم عوارضند.

در طب اسلامی برای تقویت سیستم ایمنی و حتی درمان علاوه بر مطالب فوق الذکر از ترکیب پودر شده با نسبت مساوی از هلیله سیاه،شکر سرخ و مصطکی(کندر نر) در زمستان استفاده می شود که هر ۱۰ روز یک بار به مقدار یک قاشق غذاخوری در دهان پاشیده می شود البته لازم است نیم ساعت تا یک ساعت قبل و بعد از خوردن چیزی خورده نشود.این ترکیب از سرماخوردگی و آنفلوآنزا و کرونا انواع سرفه ها و صدها مشکلات دیگر جلوگیری می کند خوردن هر روز این گیاهان دارویی کرونا را درمان می کند.

در تابستان به جای مصطکی از رازیانه باید استفاده کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *